MENÜ

7/24 HIZLI İLETİŞİM

  • TEL: 0532 461 62 42

  • TEL: 0532 461 62 42

  • Telefon 0532 461 62 42

  • Çalışma saatlerimiz Pzt. / Paz.: 08:00-20:00

  • E-Mail Adresimiz info@berinnakliyat.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Berin Nakliyat, global ticaretin gelişimin bir yansıması olarak Türkiye’nin önde gelen şekerli gıda üreticilerinin nakliye hizmetlerini sağlamak için kurulmuştur. Başlangıçta ortaklarının mevcut lojistik ihtiyaçlarının karşılanacağı bir yapıda kurulmuş olan Berin Nakliyat; yüksek hacimlere göre şekillenen organizasyon yapısına kavuşarak, tüm firmaların hizmet alabildiği ve maliyet avantajları sağlayan bir lojistik hizmet sağlayıcı konumuna gelmiştir. Ayrıca bu konumunda lider bir pozisyon alabilmek için günden güne kendini ve altyapısını yenileyerek yoluna devam etmektedir.

 

Marka olma yolunda Berin Nakliyat, kuruluş yapısı ve amacı itibariyle Türkiye’nin ilk ve tek özel nakliyat ve lojistik şirketleri arasında yer almaktadır diyebiliriz.

 

İnsan, teknoloji, güven ve dikkat temelleri üzerinde şekillenen lojistik hizmetlerinin en iyi noktada sunulabilmesi için tüm yatırımlarımızı büyük bir dikkatle planlıyor ve planlarımızı kararlılıkta hayata geçiriyoruz.

 

Berin Nakliyat olarak kısa sürede sektörün lider firmaları arasında yerimizi almak üzere yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Hakkımızda